Dragi svi,
Evo nakon kratke pauze s kolumnom, ponovo sam na malim ekranima 🙂
Novonastala situacija nas je svih zatekla i sad nakon prvotnog šoka vezano za ograničenje kretanja i svođenje naših života na ”čekanje dok sve ne prođe”, treba se prilagoditi i nadati da ćemo se uskoro vratiti našim dnevnim rutinama.
Neću vam pisati o tome što trebate raditi i kako se ponašati jer su mediji preplavljeni raznim uputama i sugestijama o tome.
Moje je, kao i do sada, pisati o onome čime se bavim i što mi je struka, a to je pokret … pokret u svrhu zdravlja!
U suradnji s Extravagant portalom, za vas sam osmislila IZAZOV simboličnog naslova – OSTANI DOMA UZ PILATES ©
Plan je sljedeći: Počevši od srijede 01.04.2020. sljedećih 30 dana ću vam svaki dan predložiti i demonstrirati određene vježbe ili blok vježbi.
PILATES je poznat kao metoda postizanja ravnoteže tijela i uma, psihofizički trening koji se sastoji od vježbi koje pomažu definiciji i učvršćivanju svih mišićnih skupina, povećavaju fleksibilnost i snagu tijela te ujedno potiču pravilno disanje i podižu opće raspoloženje.
S obzirom na to da se sada svi manje krećete, vjerujem da će vam sve što slijedi pomoći da ostanete dobro kako fizički, tako i umno jer moto ovog IZAZOVA je
”Physical fitness is the first requisite of happiness” Joseph. H. Pilates
Svi koji se žele uključiti u ON-LINE treninge koji su aktivni već puna dva tjedna na mojoj osobnoj FB stranici, slobodno se javite!
Sportski pozdrav od vaše trenerice Jenny 🙂
Jennifer Glumac dipl.oec.
STOTT PILATES ®licencirani pilates instruktor
Total Barre™ licencirani instruktor
Predavač na Fitnes učilištu, smjer Pilates
Koordinator za Fitnes učilište u Rijeci
www.energyfit.hr
Za pitanja i savjete o vježbanju i kako postići željenu formu i određeni cilj, možete se javiti na e-mail jennifer.energy@gmail.com
Ili u inbox naše FB stranice