ZTC-ova proljetna kampanja Lice s naslovnice zaintrigirala je brojne zaljubljenice u modu i shopping, a od velikog broja prijavljenih kandidatkinja, izabrano je pet finalistica.
Jedna od njih je Maja Vučković koja je uživala u ovom jedinstvenom i nezaboravnom iskustvu te će ga zauvijek pamtiti.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
Maja Vučković magistra je farmacije koja već dugi niz godina radi u javnoj ljekarni i jako voli svoj posao.
Maja Vučković: “Ovo je moje prvo pojavljivanje pred kamerom na ovaj način, stoga je trema imala svoj danak.”
Mi mislimo da se izvrsno snašla u ulozi modela, odjevena u prekrasne komade iz ZTC trgovina, s frizurom za koju se pobrinuo tim iz E salona, uz predivan Catrice make up koji je nanijela vizažistica Iva Berišić.
Košulja – Europa 92
Suknja – Europa 92
Torba – Europa 92
Cipele – Deichmann
Maja u slobodno vrijeme obožava putovati, bilo da su u pitanju kraće ili duže destinacije i sretna je da pored sebe ima osobu koja voli organizirati putovanja, a to je njen Ado.
Maja Vučković: “Svaki slobodan trenutak koristimo da negdje putujemo. A da bi putovanje bilo uspješno mora se na destinaciji obaviti neki manji shopping te mi to predstavlja uspomenu umjesto suvenira.”
Maja vrlo rado kupuje u ZTC-u koji odiše nekom pozitivnom energijom te se tu osjeća lijepo i ugodno!
Nama je jako drago da je prepuna pozitivnih dojmova i želimo joj puno sreće u natječaju!
Autor: Tamara Štiglić Vodopić
Foto: Extravagant