Konačno smo dočekali – od danas je MOHITO u Rijeci! Na drugom katu Tower Centra Rijeka otvorena je deveta trgovina brenda MOHITO u Hrvatskoj.
Brojne trendsetterice vole ovaj poznati modni brend, jer se ističe ženstvenim kolekcijama koje spajaju eleganciju i urbani stil. U novootvorenoj trgovini MOHITO možete pronaći sve što vam treba: od sofisticiranih poslovnih outfita do ležernog casual šika, sve s prepoznatljivom dozom modne svježine i samopouzdanja.
Poseban naglasak stavljen je na bogat izbor haljina za sve prigode; od svakodnevnih modela do svečanih izdanja, idealnih za večernje izlaske, domjenke, vjenčanja i sve posebne prigode koje zahtijevaju dašak glamura.
Trenutno je u ponudi najnovija ljetna kolekcija Sunset Nomad te ona kreirana u suradnji s Elizabetom Janachowskom.
Povodom otvorenja u Rijeci, sve posjetitelje samo DANAS očekuju fantastične pogodnosti: 10% popusta na cjelokupan asortiman uz ekskluzivne poklone brendova Xiaomi, Jana Nails i Lactovit za kupovinu iznad 50€ i 80€.
Posjetite novu trgovinu MOHITO u Tower Centru Rijeka na 2. katu i uživajte u modnoj inspiraciji!
Autor: Marina Koprivnikar
Foto: PR