Postoji li išta ljepše od dana provedenog na plaži? Još ako je uz samu plažu smješten beach bar, sreći nema kraja. A upravo takva je situacija u gradu Krku, gdje se na par metara od plaže smjestio beach bar Captain Nemo. Svojim gostima ovdje, u prvom redu, nude uživanje u ljetu, ali i u bogatom izboru od 60 koktela iz ponude.



Iako je svoja vrata otvorio s prvim visokim temperatuama, službeno otvorenje poklopilo se s nastupom hrvatske odabrane vrste na Svjetskom nogometnom prvenstvu, tako da se u Nemu pratio susret Hrvatske i Argentine.


Tijekom ljeta u beach baru Captain Nemo možete pratiti sve utakmice Svjetskog prvenstva, svakodnevno možete doći na party, a dva puta tjedno zabavljat ćete se i uz glazbu u živo.


Za sportaše i one koji se tako osjećaju, tu je i teren za odbojku.



Zato, ako posjećujete Krk, svratite do Nema i prepustite se ljetnom uživanju uz različite koktele, malo sporta, glazbe i ugodno druženje.





Autor: Extravagant
Foto: Adriana Karuza